Frequently Asked Questions about HeraBEAT Fetal Doppler
Frequently Asked Questions about HeraBEAT Fetal Doppler

סרטוני הדרכה

סרטונים אלה ינחו אותך בכל שלב של שימוש באפליקציית הרה ביט יחד עם המוניטור.
מצאי מקום נוח ותיהני מרגע קסום.


 • סרטון הדרכה 1

  התקנה והתחברות

  • התקנה והתחברות
  • הפעלת הבלוטות'
  • פרטים עבור חיפוש מונחה
  • הדלקת המכשיר
  • התחברות המכשיר לסמארטפון
  צפייה

 • סרטון הדרכה 2

  איתור ומדידת הדופק

  • עשי ואל תעשי
  • החיפוש המונחה
  • מסך סיכום המדידה
  • שמיעת ההקלטה
  • שיתוף המדידה
  צפייה

מדריך למשתמש/ת

המדריך למשתמש/ת הינו מקום נהדר להתחיל ממנו לפני השימוש בהרה ביט. הנכם מוזמנים לבקר כאן ולהתעדכן על תוספות ועדכונים במדריך עצמו מעת לעת.

גרסה 12.

מדריך למשתמש/ת הרה ביט

מדריך למשתמש/ת שלנו תוכנן להדריך אתכם בשימוש בהרה ביט ומכיל מידע חשוב שעליכם לדעת על המכשיר ועל האפליקציה.

להורדת PDF להצגה

שאלות נפוצות

האם הרה ביט בטוח לשימוש?
הרה ביט עונה על כל תקני הבטיחות של מכשור אולטראסאונד רפואי לשימוש ביתי. הרה ביט עבר בדיקות קפדניות בהתאם לכל תקני הבטיחות הרלוונטיים ותקנים רפואיים ומחזיק בתעודה ממשרד הבריאות הישראלי ומכון התקנים הבריטי (BSI).
מתי אני יכולה להתחיל להשתמש בהרה ביט?
מכשיר הרה ביט עבר בדיקות קפדניות, ובטוח לשימוש כבר בשבוע 12. בשל היבטים פיזיולוגיים של ההיריון בשבועות המוקדמים, כגון גודל העובר, מיקום השליה ועוד, ייתכן ובמקרים מסוימים יהיה מאתגר יותר לאתר את פעימות ליבו של העובר. ככל שההיריון מתקדם, הרה ביט יאתר את דופק העובר מהר יותר.
מה אומרים רופאים על הרה ביט?
הרה ביט פותח בשיתוף פעולה עם גניקולוגים מובילים על מנת לעמוד בסטנדרטים רפואיים של מכשירי אולטרסאונד דופלר. רופאים אשר בדקו את הרה ביט, אישרו את רמת הדיוק שלו ומכירים בחשיבות של רוגע ונוחות במהלך ההיריון. תוכלי לקרוא עוד על דעתם של הרופאים בנושא, כאן.
מה רמת הדיוק של הרה ביט בהשוואה לבדיקת מוניטור בבית חולים?
מכשיר הרה ביט עבר בדיקות רבות והוכח כאמין ומדויק בהשוואה למכשירי המוניטור המקצועיים ביותר של בתי החולים. עם הרה ביט תוכלי לבדוק את פעימות ליבו של העובר מהבית, בנוחות ובזמן שלך. עם זאת, הרה ביט אינו מחליף בדיקה רפואית מלאה ובכל מקרה של חשש אנו ממליצים לקבל ייעוץ רפואי מתאים.
האם הרה ביט נועד להחליף בדיקה רפואית מלאה על ידי רופא?
חשוב להדגיש כי הרה ביט הינו מכשיר מדידה מתקדם אשר מספק קביעות איכותיות ומהימנות כל עוד השימוש הינו לפי ההוראות ובהתאם למגבלות. המכשיר אינו מיועד להחליף בדיקה על ידי רופא או אחות. בכל מקרה של חשש או ספקות כלשהם אנו ממליצים לפנות לקבלת ייעוץ רפואי מוסמך. כמו כן, שירות הלקוחות שלנו ישמח לעמוד לרשותך למתן תמיכה ייעוץ והכוונה.
אילו אישורים יש למכשיר ההרה ביט?
הרה ביט עומד בכל הדרישות והנהלים המחמירים ביותר של מיכשור רפואי. הרה ביט מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי וכן אישור CE תקינה אירופאית על ידי מכון התקנים הבריטי (BSI). ניתן לצפות בהם כאן.
אילו סמארטפונים תומכים באפליקציית הרה ביט?
האפליקציה תומכת בכל מכשירי אייפון עם מערכת הפעלה iOS 8 ומעלה, ובמכשירי אנדרואיד עם מערכת הפעלה 6 ומעלה. פשוט הורידי את האפליקציה ובדקי.

להורדה מAPPSTORE להורדה מגוגל

מה כוללת ערכת הרה ביט?
ערכת הרה ביט כוללת:
מכשיר הרה ביט
ספק כוח (מתאם ישראלי)
2 שפורפרות של ג'ל אולטראסאונד (60 מ"ל)
ערכת נשיאה
הוראות שימוש בעברית ובערבית
האם נדרש ידע מוקדם על מנת להשתמש בהרה ביט?
מכשיר הרה ביט קל, אינטואיטיבי ונוח לשימוש – אין כל צורך בידע מוקדם. האפליקציה מתחברת באופן אלחוטי למכשיר ומנחה אותך בכל שלב – ממריחת הג'ל, למיקום המכשיר ועד שתשמעי את פעימות הלב של העובר.
האם אוכל לקבל הדרכה ותמיכה בתפעול המכשיר?
הכנו עבורך סדרה של הדרכות וידאו אותם ניתן לראות כאן. כמו כן, אחות מיילדת מטעמנו עומדת לרשותך בכל שאלה ועניין בנושאי הדרכה ותפעול של הרה ביט. אנא פני לשירות לקוחות על מנת לתאם שיחת תמיכה והדרכה 04-9995855
האם ניתן להקליט את פעימות הלב של העובר?
בוודאי. דאגנו שכל ההקלטות של פעימות הלב של העובר ישמרו עבורך באופן אוטומטי, וניתן לשתף עם המשפחה, החברים ואפילו עם הרופא שלך. תוכלי למצוא את ההקלטה בסוף המדידה על מסך התוצאות וכמוכן ניתן לגשת לכל ההקלטות הקודמות דרך מסך ההיסטוריה.
על איזה טכנולוגיות מתבסס הרה ביט?
הרה ביט מתבסס על מערך טכנולוגיות חדשניות אשר הותאמו לשימוש ביתי. המכשיר משלב אולטרסאונד דופלר ייחודי למדידת מיטבית של דופק העובר, עם חיישן אופטי למדידת הדופק האימהי על מנת להבדיל בין השניים. המכשיר כולל גם חיישני תנועה תקשורת אלחוטית BLE ואפליקציה ייחודית קלה לשימוש. קראי עוד על הטכנולוגיה כאן.
כיצד אוכל לרכוש ג'ל נוסף?
תוכלי לרכוש ג'ל נוסף אצל המשווק המורשה, נשמח לעמוד לרשותך בשירות הלקוחות.
מהי תקופת האחריות על הרה ביט?
להרה ביט אחריות מלאה לתקופה של שנתיים מהרכישה.
מהן מגבלות השימוש בהרה ביט?
ניתן להשתמש בהרה ביט החל מהשבוע ה -12 להריונך.
מכשיר הרה ביט אינו מיועד לשימוש במקרים הבאים:
– בהריון מרובה עוברים (תאומים או יותר).
– בהריון שאינו תקין
– בחולות המחוברות למכשירים חשמליים חיצוניים או פנימיים כגון קוצב לב.
– במהלך דפיברילציה (החייאה).
– במהלך מדידות MRI, CT, ECG.
מדוע אכילה, דיבור ותנועה בזמן השימוש במכשיר ההרה ביט מפריעה למדידה?
הרה ביט הינו מכשיר בעל רגישות גבוהה ועל כן כל רעשי רקע כגון קולות עיכול, תהודת קול או רטט יכולים להפריע לו באיתור טוב של פעימות הלב העוברי. ודאי כי את נמנעת מיצירת קולות רקע בזמן המדידה.
האם אפשר להשתמש בהרה ביט בסמוך לארוחה?
אנו ממליצים להשתמש בהרה ביט שעתיים לאחר ארוחה כדי למזער את קולות העיכול.
מהי התנוחה המומלצת לביצוע מדידה בהרה ביט?
התנוחה המומלצת למדידה היא בחצי ישיבה, בנוחות כאשר שתי הידיים פנויות לאחוז בטלפון הנייד ביד אחת, ובמכשיר ההרה ביט בעזרת היד השנייה באופן יציב על הבטן. רצוי להתחיל את המדידה ברוגע ובנחת.
כמה זמן לוקח למכשיר למצוא את הדופק העוברי?
מציאת הדופק העוברי לא אמורה לקחת יותר ממספר דקות. אנא היי סבלנית והעזרי בהנחיות האפליקציה כדי לצמצם את זמן החיפוש. ככל שהעובר גדל כך קל ומהיר יותר למצוא את הדופק במהרה.
מדוע מומלץ להיעזר בחיפוש המונחה של האפליקציה?
החיפוש המונחה של הרה ביט מתוכנת על פי שבוע ההריון, וימקם את המכשיר באופן המיטבי למציאת הדופק העוברי על פי גובה הרחם ומיקום העובר בהתאם לכך. בנוסף- ישנו סמן המראה את עוצמת ואיכות הקלט של הדופק העוברי בחלק התחתון של מסך הטלפון.
מדוע ישנו מצב של חיפוש ידני?
לאחר שלוש מדידות ראשוניות נפתח מצב במדידה הידנית, המאפשר את הנחת הרה ביט בכל מקום בו תבחרי להתחיל את המדידה. לרוב בשבועות ההריון המתקדמים תנועות העובר יכוונו אותך למקום מציאת הדופק המיטבי.
האם אוכל לשתף את המדידות שביצעתי?
כן. המדידות נשמרות כקבצים הניתנים לשיתוף עם יקירייך או עם הגורם המקצועי המטפל בך במהלך ההריון.
כיצד להניח את המכשיר על גבי הבטן?
מכשיר ההרה ביט צריך להיצמד בעדינות בכל שטח חלקו התחתון על גבי הבטן. בזמן המדידה אין להטות או לנענע את המכשיר, ויש לשמור על יד יציבה לאורך המדידה.
מדוע האפליקציה מציעה חיפושים שונים בשבועות הריון שונים?
ככל שההריון מתקדם העובר גדל, והרחם עולה מגובה האגן מעלה אל חלל הבטן.האפליקציה מתאימה את הנחיות החיפוש בהתאם למיקום המשוער של העובר בחלל הבטן בהתאם לשבוע ההריון ומיקומו.
מה מקור השם הרה ביט?
השם הרה ביט מורכב משתי מילים. הרה (HERA) היא אלת הנשיות, משפחה נישואין ופריון במיתולוגיה היוונית. וביט (BEAT) – פעימה, באנגלית, המייצגת את פעימת החיים = הדופק העוברי.
האם יש עזרה מטעם שירות לקוחות?
כן! יש לנו שירות תמיכה מסור עבור לקוחות הרה ביט. תרגישי בנוח ליצור עמנו קשר עבור כל שאלה שעולה. אנו מציעים סרטוני הדרכה ומענה על שאלות נפוצות באתר החברה על מנת לתת מענה עבורך לשימוש בהרה ביט בהנאה מיטבית.
האם אני צריכה להטעין את ההרה ביט לפני השימוש הראשון?
לפני השימוש הראשון בהרה ביט מומלץ להטעין את המכשיר כ-4 שעות עד להופעת אור ירוק (משמע- טעינה מלאה)
איך אדע מתי צריך להטעין שוב את ההרה ביט?
כאשר משתמשים בהרה ביט – כ 30 דקות לפני שהבטריה ריקה תקפוץ הודעה שאומרת "הבטריה ריקה, נא להטעין את ההרה ביט". כאשר הבטריה ריקה לגמרי המכשיר יכבה לאחר שיהבהב שלוש פעמים. באופן שגרתי אנו ממליצים על הטענת ההרה ביט אחת לשבוע עד להופעת אור ירוק (טעינה מלאה).
מדוע בשימוש בהרה ביט יש צורך בג'ל אולטרה סאונד?
ג'ל אולטרסאונד על בסיס מים הוא המתווך הטוב ביותר להעברת גלי העל-קול אשר מאפשרים את המדידה של הרה ביט.
בכמה ג'ל צריך להשתמש?
הכמות המומלצת של ג'ל היא: משיחת פס כגודל הזרת על בסיס המכשיר, אשר בעת הצמדת המכשיר לבטן בתנועה סיבובית תיווצר שכבה דקה ואחידה של ג'ל.
בזמן המדידה יתכן ותתבקשי להוסיף ג'ל על מנת שתמיד תהיה שכבה דקה ואחידה.
לא מצאת תשובה לשאלה שלך?
נשמח לעמוד לרשותך בשירות הלקוחות 04-9995855 או בכתובת info@hera-med.com אנחנו פה בשבילך.

Top
צרי קשר התקשרי